Українські волонтери встановили рекорд України з плетіння маскувалиної сітки

22 серпня, В Київі на Михайлівській площі силами кількох волонтерських команд та багатьох людей, котрі приєднались протягом дня, було сплетено рекордну маскувальну сітку.  Волонтерам вдалося сплести майже 500 квадратних метрів для української армії. Даний результат був зафіксований в книзі рекордів України. Частинки цієї мега сітка будуть передані до різних частин підрозділів ВСУ.

Організаторами акції вистпули координатори групп "Маскувальні сітки для армії руками волонтерів" Олеся Корягіна і Єлена Білова.

До плетіння сіток приєдналися усі бажаючі - хтось на пару годин, а хтось на увесь день. Крім цього, волонтери приймали метеріал для подальшої праці. Вони підкреслюють що натуральної тканини для плетіння маскувальних сіток вкрай не вистачає і закликають всіх небайдужих нести в точки плетіння, котрі знаходяться по всій Україні, старий одяг, постільна білизна,  тощо.

Крім власного плетіння сіток волонтери представили інші напрямки своєї праці в допомогу українським бійцям, а саме: пошив одягу  й білизни, створення оберігів, кулінарні заготовкий й т.д. Олеся Корягіна також зазначила, що окрім практичної цілі завданням акції є залучення нових волонтерів.

Приватне підприємство "Багатогалузева науково-виробнича та комерційна фірма ІКОБ" також внесло свою лепту в данний захід, проспонсорувавши матеріал з якого плели маскувальну сітку. Це делі риболовні та шнури поліпропіленові які виготовляються на нашому підприємстві.

Нагадаємо, наше підприємство активно співпрацюе з волонтерами з всієї України.

Велика шана і подяка бійцям АТО, волонтерам та небайдужим людям які борються за цілістність нашої держави, та за мирне небо над нашими головами.

 

 

 

Оставить комментарий